Zapraszamy na pierwsze zajęcia (wideo)

We wtorek 20. września odbędą się pierwsze zajęcia Uczniowskiego Klubu Sportowego LIDER Sławno. O godzinie 15:30 rozpocznie się trening dzieci z rocznika 2007 oraz 2008 (zapraszamy zarówno dziewczynki jak i chłopców). Godzinę później (16:30) na parkiet wejdą dzieci z rocznika 2006 (również jednocześnie dziewczynki jak i chłopcy). Zajęcia odbędą się w hali SP3 w Sławnie, która mieście się przy ulicy Sempołowskiej 3c. Podczas pierwszego spotkania poruszone zostaną tematy organizacyjne.

Do rozpoczęcia przygody w UKS LIDER Sławno zapraszają na poniższym materiale wideo: Patryk Rombel (asystent trenera Tałanta Dujszebajewa

w męskiej reprezentacji Polski, trener występującego w PGNIG Superlidze MMTS-u Kwidzyn, który w zeszłym roku był największym objawieniem ligi i ostatecznie uplasował się na 4. miejscu tuż za podium, ustępując brązowym medalistom z Puław nieznanie, bo 2:3 w meczach granych w serii do trzech zwycięstw) oraz Przemysław Rosiak (doświadczony rozgrywający zespołu z Kwidzyna, jego ostoja w defensywie, zawodnik rodem z Elbląga, który przed transferem do MMTS-u reprezentował barwy Miedzi Legnica, Chrobrego Głogów, a także Vive Kielce).

Możliwość komentowania jest wyłączona.