Dzieci z UKS Lider na meczu Superligi

W środę 12. października dzieci z rocznika 2006 trenujące w  naszym klubie były pierwszy raz w życiu na meczu PGNIG Superligi Kobiet, w którym Energa AZS Koszalin podejmowała zespół Kram Startu Elbląg. Spotkanie było bardzo emocjonujące od pierwszego gwizdka pary sędziowskiej do samego jego zakończenia. Ostatecznie zwycięsko z tej konfrontacji wyszły miejscowe zwyciężając 29:27. Warto jednak wspomnieć, że na początku spotkania to drużyna gości nadawała ton wydarzeniom na boisku (1:5 w 7. minucie meczu).

Ten stan rzeczy nie załamał jednak podopiecznych Anity Unijat, które szybko wróciły do gry i przez cały mecz toczyły wyrównany bój z rywalkami z województwa warmińsko-mazurskiego.

Obszerna relacja ze spotkania znajduje się pod adresem TUTAJ (kliknij)

3

W drugiej połowie spotkania zawodniczki i zawodnicy UKS Lider Sławno mieli okazję skosztować pizzę z koszalińskiej PIZZY HUT, która mieści się w Centrum Handlowym ATRIUM.  Jesteśmy bardzo wdzięczny kierownikowi restauracji dzięki, któremu dzieci poznały smak specjału kulinarnego rodem z Włoch, który w swojej ofercie ma PIZZA HUT.

2

Serdeczne podziękowania składamy również na ręce trójki rodziców, którzy pomogli w transporcie dzieci.

Dziękujemy również władzom klubu z Koszalina dzięki, którym dzieci mogły zobaczyć zawodniczki w akcji oglądając mecz na żywo z wysokości trybun.

1

Możliwość komentowania jest wyłączona.