Liderslawno.pl w statystykach

Miniony rok kalendarzowy był udany dla naszego klubu pod każdym względem. Prawidłowy rozwój naszych dzieci, ich coraz większa liczba na treningach, promocja szczypiorniaka w naszym mieście, to tylko część czynników wpływających na taką ocenę. Nie inaczej ma się sytuacja z zainteresowaniem naszą stroną internetową. W 2017 roku na www.liderslawno.pl pojawiło się 1 144 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 2 544 sesji oraz 5 956 odsłon. Rekordy wizyt padły w dniach:

24.03.2017 – 91 unikalnych użytkowników – artykuł o wizycie Pani trener Anity Unijat i bramkarki Beaty Kowalczyk z koszalińskiego AZS-u na treningu w Sławnie. Link do artykułu

22.06.2017 – 49 unikalnych użytkowników – artykuł dotyczący sparingowego grania dziewcząt i chłopców z naszego klubu z dziewczętami z SP17 Koszalin. Link do artykułu

24.06.2017 – 42 unikalnych użytkowników – artykuł dotyczący wizyty najlepszego obrońcy PGNIG Superligi mężczyzn i kapitana MM TS Kwidzyn Przemysława Rosiaka na treningu w Sławnie. Link do artykułu

Wśród wszystkich użytkowników 56,9% to byli użytkownicy powracających, zaś 43,1% nowi.

Średni czas trwania sesji to 1 minuta i 54 sekundy, podczas, których statystyczny użytkownik odwiedzał 2,34 podstrony.

Najczęściej odwiedzali nas użytkownicy z numerem IP z Warszawy. Na drugim miejscu uplasowali się internauci ze Sławna, a na trzecim z Gdańska.

Cel na rok 2018 to zwiększona liczba artykułów na naszej stronie (w roku ubiegłym było ich 20), wzrost liczby unikalnych użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem tych nowych. W najbliższej przyszłości uzupełnimy podstrony ze składami naszych zespołów o zdjęcia i dane dzieci reprezentujące UKS Lider. Uzupełnimy również galerię o zdjęcia z aktualnego sezonu.

Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie życiem naszego klubu. Zapraszamy do regularnych odwiedzin www.liderslawno.pl oraz polecenia strony znajomym.

Możliwość komentowania jest wyłączona.