Sicher Bautechnik partnerem UKS Lider

Firma Sicher Bautechnik Sp z o.o. została naszym nowym sponsorem. Przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji chemii budowlanej przeznaczyło środki na zakup toreb sportowych dla naszego zespołu młodziczek. Torby te idealnie komponują się z pozostałym sprzętem, który wcześniej otrzymały nasze zawodniczki od innych partnerów klubu. Nowemu sponsorowi dziękujemy za hojność i okazane zaufanie. Z kolei firmie Erima dziękujemy za dostarczenie wysokiej jakości sprzętu.

Sicher Bautechnik Sp z o.o. swoją siedzibę ma w Tomaszowie Mazowieckim (województwo łódzkie). W szerokiej gamie produktów, które oferuje branży budowlanej znaleźć możemy:

– kleje do płytek

– podkłady podłogowe

– zaprawy

– system dociepleń na styropianie

– gipsy i gładzie

– grunty

– tynk mozaikowy

– folie w płynie i elementy przeciwwilgociowe

– piaski i żwiry

– system ociepleń wełna

 

Więcej informacji o naszym sponsorze znaleźć można na – www.sicher-bautechnik.com

Polecamy również fanpage firmy – www.facebook.com/SicherBautechnik

 

Dystrybucję produktów firmy Sicher Bautechnik w Sławnie prowadzi  Centrum Budowlano – Narzędziowe, które się mieści przy ulicy Kolejowej 3A.

Centrum Budowlano – Narzędziowe, ul. Kolejowa 3A, Sławno

Otrzymany sprzęt prezentuje się następująco:

 

Składamy serdeczne podziękowania jednemu z rodziców dziewcząt dzięki, któremu Sicher Bautechnik Sp z o.o. dowiedział się o naszym istnieniu i podjął z nami współpracę. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni i wierzymy, że otrzymany sprzęt będzie przez długi czas służył naszym zawodniczkom!

Możliwość komentowania jest wyłączona.